Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Pakówka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Gostkowo

Gostkowo(Pakówka + 16 km)

595 000 zł531,84 m² 1 118,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 795 m²

Polecam na sprzedaż zabytkowy dworek znajdujący się w Gostkowie niedaleko Rawicza. Składa się on z budynku wzniesionego ok. 1880 r. oraz przylegającego do niego reliktu parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Irlandzka

Leszno(Pakówka + 23 km)

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wynajęcia wysoki standard Leszno, osiedle Lniane Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,88 m , położone w nowoczesnym bloku z windą na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Leszno

Śródmieście,Leszno(Pakówka + 23 km)

750 000 zł187,20 m² 4 006,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:119 m²

budynek biurowo-usługowo-handlowy w Lesznie powierzchnia: 187,2 m2 media: prąd, woda, kanalizacja, gaz cena: 750.000 zł netto (plus podatek VAT) opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wąsosz

Wąsosz(Pakówka + 13 km)

2 550 000 zł6 800 m² 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy wraz z zabudowaniami folwarku położone na skaraju miejscowości Wąsosz, powiat Górowski. Łączna powierzchnia zabudowań to 6800m2, z czego: 1180m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Leszno

Leszno(Pakówka + 23 km)

599 900 zł97 m² 6 184,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Atrakcyjne, dwukondygnacyjne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej z własnym, dużym ogródkiem 440m2 i nowoczesnym ogrzewaniem na pompę ciepła. Kolejny etap nowoczesnych domów na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pawłowice

Pawłowice(Pakówka + 19 km)

1 495 900 zł10 685 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferujemy działkę budowlaną w Pawłowicach koło Leszna powierzchnia: 10.685 m2 cena: 1.495.900 zł (140 zł/m2) media: w ulicy - woda, prąd , gaz Oferujemy do sprzedaży ładną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żytowiecko

Żytowiecko(Pakówka + 20 km)

550 000 zł192,90 m² 2 851,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Dom na sprzedaż - Żytowiecko, powiat gostyński Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni 192,9 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Góra

Góra(Pakówka + 16 km)

600 000 zł250 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:750 m²

Budynek handlowo-usługowy w Górze powierzchnia: około 250 m2 media: prąd , woda, kanalizacja, ogrzewanie gazowe cena: 600.000 zł brutto opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rawicz

Rawicz(Pakówka + 9 km)

1 050 000 zł256 m² 4 101,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:977 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę ekskluzywnego domu, który łączy w sobie elegancję, najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pakówka

Pakówka,wielkopolskie

180 000 zł32 500 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Pakówce, przy trasie S5, gmina Bojanowo. Powierzchnia: 32500 m2. Media (zapewnienia): prąd, woda. Klasa gruntu: v i VI. Przeznaczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pakówka

Pakówka,wielkopolskie

4 500 zł450 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę (łąkę) zlokalizowaną w Pakówce, gmina Bojanowo. Powierzchnia: 450 m2 Media: brak Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pakówka

Pakówka,wielkopolskie

110 000 zł120 m² 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom w cichej i spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku otoczony lasami i łąkami .Dom jest parterowy wraz z niewielkim budynkiem gospodarczym , media to prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Nowe Miasto,Leszno(Pakówka + 23 km)

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Leszno, ul. Zwycięstwa 16. Na wynajem bardzo zadbana, klimatyczna kawalerka o powierzchni 23 mkw, położona na I piętrze budynku przy ul. Zwycięstwa w Lesznie. Mieszkanie po remoncie,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij